Najbardziej szalone rzeczy, które przeczą prawom fizyki

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Bez względu na to, jak bardzo cenimy zasady, nikt z nas nie może uniknąć niektórych praw! Każdy, kto zwracał uwagę na zajęciach, wie, że prawa fizyczne rządzą całym naszym życiem – nawet jeśli nie zawsze jesteśmy ich w pełni świadomi. Od słynnego prawa grawitacji Newtona, przez prawa termodynamiki, po uświadomienie sobie, że światło w próżni zawsze rozszerza się z taką samą szybkością, fizyka pozwala nam rozszyfrować niewidzialny świat warunków i połączeń. Jednak wydaje się, że na naszej planecie są również rzeczy, które po prostu nie przejmują się prawami natury – i je omijają! Są to najbardziej pamiętne przykłady, które przedstawimy szczegółowo w dzisiejszym filmie. Pokażemy Ci, co to za tajemnicze przypadki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.