Najbardziej realistyczne, a zarazem niewiarygodne torty na świecie

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jak w każdej innej dziedzinie, tak również w sztuce kulinarnej, a dokładniej mówiąc w cukiernictwie, są prawdziwi wirtuozi, pokazujący co jakiś czas szerszej publiczności absolutne dzieła sztuki, które po prostu odbierają mowę. Do najpopularniejszymi wyrobów cukierniczych należą bez wątpienia torty. Niektóre z nich to prawdziwe rzeźby, które oszałamiają swoim realizmem, dbałością o szczegóły oraz rozmiarem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.