Najbardziej przerażające zwierzęta, które zjadają ludzi

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Czy wiecie, że ludojady naprawdę istnieją? Na przykład, za ludojady uważane są zwierzęta drapieżne, które są w stanie nie tylko zaatakować człowieka, ale przy okazji też go jeść. Z drugiej strony, drapieżniki najczęściej nie stanowią zagrożenia dla człowieka, jeśli ten nie zakłóci ich spokoju lub specjalnie się o to nie prosi… Dziś pokażemy wam zwierzęta, które polują na ludzi i są postrachem miast i wsi, a także jak one wyglądają i co jest powodem takiego zachowania.

https://www.youtube.com/watch?v=yelpYpuQOcM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.