Najbardziej przerażające odkrycia w dżungli, jakich kiedykolwiek dokonano

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Dżungla: gąszcz lasu deszczowego to jedno z ostatnich miejsc na ziemi, gdzie przyroda może się jeszcze swobodnie rozwijać. Rzućmy okiem na imponujący las deszczowy Amazonii: gigantyczny obszar o powierzchni sześciu milionów kilometrów kwadratowych przekracza granice dziewięciu różnych krajów. Ze swoją niezrównaną bioróżnorodnością, dorzecze Amazonki jest jednym z najważniejszych siedlisk na świecie: ponad połowa wszystkich znanych gatunków zwierząt i roślin zamieszkuje tutaj. Uważa się, że nieprzeniknione zarośla wciąż kryją niezliczone tajemnice, które zawsze czekały na odkrycie. 6 niezwykłych odkryć w dżungli, które dziś wam pokażemy, to przedsmak wszystkich wielkich tajemnic, które pozostają do rozwiązania w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.