Najbardziej odizolowana wyspa na świecie, którą nadal możesz odwiedzić

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Bouvet to niezamieszkana, skuta lodem wyspa w pół drogi między Południową Afryką a Antarktydą. To najbardziej odosobniona wyspa na świecie, na którą naprawdę ciężko się dostać. Otaczają ją zlodowaciałe klify, co sprawia, że najlepszym środkiem transportu byłby tu helikopter. Intrygujące? Dziś zabierzemy was w podróż do tego niesamowitego miejsca!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.