Najbardziej niesamowite podwodne odkrycia

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Czy wiesz, jaka jest różnica między księżycem a głębokim morzem? Księżyc jest lepiej zbadany! Według oficjalnych statystyk, do tej pory zbadano zaledwie 5 procent odizolowanych regionów morskich. W rezultacie nikt nie może obecnie powiedzieć z całą pewnością, jakie formy życia wędrują po odległym dnie oceanu. Ale nawet z dala od tych ukrytych światów wodnych na morzach dokonano już wielu niesamowitych odkryć, które pokazują nam, jak wiele tajemnic skrywają do dziś oceany. Od pradawnych lasów po te groteskowe konstrukcje, które mogły utorować drogę do życia na ziemi, oto kilka niesamowitych podwodnych odkryć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.