Najbardziej niesamowite odkrycia II wojny światowej

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Zbombardowane miasta, miliony ofiar, nieopisane cierpienie. Żaden inny okres nie był tak mroczny jak krwawe dni II wojny światowej. Dzięki licznym relacjom naocznych świadków i zapisom historycznym znamy dokładny obraz toczących się wtedy zaciętych bitew. Od ataku Wehrmachtu na Polskę, przez bitwę pod Stalingradem, D-Day, po brutalną bitwę o Berlin- wiemy, jakie wydarzenia uformowały ramy tego globalnego konfliktu w latach 1939-1945. I choć od dawna znamy wiele szczegółów z czasów II wojny światowej, jest też mnóstwo nieodkrytych tajemnic. 10 niezwykłych znalezisk, które przedstawimy Wam w dzisiejszym filmie, przez wiele dziesięcioleci pozostawało w ukryciu. Przygotuj się na gigantyczne podziemne kompleksy, błyszczące skarby i niesamowite znalezisko w piwnicy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.