Najbardziej niesamowici uliczni artyści na świecie

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wiele osób myli ulicznych artystów z żebrakami. Myślą o nich mniej więcej tak: „Czy ci pasożyci nie mogą znaleźć normalnej pracy? Dlaczego stoją na ulicach i nie zajmują się czymś poważnym?”. Jednak praca ulicznych artystów jest nie mniej ciężka, niż każda inna. Aby występować publicznie, trzeba mieć nie tylko talent, ale i radzić sobie ze stresem oraz ćwiczyć godzinami, dniami, tygodniami… Oczywiście prawdziwych profesjonalistów w tej dziedzinie nie jest tak dużo, ale na potrzeby dzisiejszego filmiku wybrałem crème de la crème artystów ulicznych z całego świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.