Nagrywali filmik, gdy spotkała ich przygoda życia! Szczęściarze!

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Czy zdarzyło wam się kiedykolwiek w życiu, co takiego, co wywarło na was ogromne wrażenie? A może przytrafiło wam się coś, co zmieniło wasze spojrzenie na świat? Na powierzchni oceanu można zobaczyć wiele ciekawych rzeczy, ale najbardziej niesamowite rzeczy kryją się w jego głębinach. Co więc takiego nagrali zaskoczeni morscy turyści?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.