Nagrania z kamer, których nikt nie powinien zobaczyć

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Prowadząc samochód, trzeba być bardzo ostrożnym, ponieważ wszystko może się zdarzyć. Należy zawsze być czujnym, śledzić to, co się dzieje na drodze i ani na chwilę nie odwracać wzroku. W końcu nigdy nie wiadomo, co może się stać w pobliżu w ciągu kilku sekund. A w dzisiejszym odcinku obejrzycie ciekawe nagrania z wideorejestratorów, które was zadziwią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.