Nagłe ataki rekinów na zwierzęta

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Rekiny to zróżnicowana grupa drapieżnych ryb, które zawładnęły morzami na długo przed pojawieniem się dinozaurów. Po ich zębach i łuskach można szacować, że zwierzęta te wyewoluowały ponad 450 milionów lat temu. Rekiny to bezlitośni łowcy. Często rzucają się na swoje ofiary tak szybko i ostro, że trudno się zorientować, co się w ogóle dzieje. Ich ofiarami mogą stać się żółwie, ptaki, aligatory, ale też płaszczki czy nawet konie. W dzisiejszym odcinku zobaczycie najbardziej niezwykłe nagłe ataki rekinów na niczego niespodziewające się zwierzęta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.