Na Tytanie znaleziono coś dziwnego

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Spójrz w niebo i znajdź mały żółty punkcik… To Tytan. Największy księżyc Saturna i drugi największy w naszym Układzie Słonecznym. Może być jedynym miejscem z wodą w stanie ciekłym… poza Ziemią. Tytan jest nieco większy od naszego Księżyca, ale o wiele od niego cięższy. Jego powierzchnia to w większości lód, są na nim małe góry, kratery i kilka kriowulkanów. Wielu ekspertów uważa, że pod powierzchnią Tytana znajduje się cały ocean!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.