Na pierwszych zdjęciach Plutona znaleźliśmy wieloryba

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Przedstawiamy garść świeżych ciekawostek o kosmosie, które przykują twoją uwagę. Dzięki nim zaskoczysz swojego nauczyciela od fizyki i astronomii. Pluton jest największą planetą karłowatą w Układzie Słonecznym. Gdy się przyjrzysz zdjęciom, twoim oczom ukażą się góry składające się z czerwonego lodu. A jak przyjrzysz się jeszcze bardziej, możesz zauważyć… wieloryba! Nasz filmik wytłumaczy, jak to możliwe…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.