Na Marsie jest już pełno odpadów kosmicznych

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Mars, choć odległy, jest niesamowicie fascynujący. Odkrywamy jego powierzchnię z wykorzystaniem pojazdów kosmicznych. Przysłały nam już mnóstwo zdjęć, które możemy teraz wnikliwie przeanalizować. Problem jednak jest taki, że niektóre z nich rodzą więcej pytań niż dają odpowiedzi. Czyżbyśmy natrafili na ślady starożytnej cywilizacji marsjańskiej? A może to jedynie gra świateł i cieni?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Automat zamienia playery YouTube na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.