Myśliwi oniemieli, gdy zobaczyli, z czym sczepiły się rogi jelenia…

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Gdy na świecie zdarza się tragedia, najczęściej współczujemy ofiarom tego wydarzenia. Jednocześnie zapominamy, że dzikim zwierzętom też zdarzają się przypadki, które bez wahania można nazwać tragedią godną szerokiego rozgłosu. W naszej dzisiejszej opowieści główni bohaterowie musieli zmierzyć się z jednym z najstraszniejszych przejawów zwierzęcej natury, wywodzącej się z początków dziejów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.