Myślała, że uratowała pięknego kotka. Ten okazał się dzikim zwierzęciem – jaguarundi!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

W dzisiejszych czasach coraz częściej przestajemy zauważać otaczający nas świat. Wielu z nas zupełnie nie zdaje sobie sprawy, o ile trudniej byłoby nam żyć na planecie bez różnych przedstawicieli fauny i flory. Są jednak ludzie, którzy zupełnie bezinteresownie pomagają nawet dzikim zwierzętom – kieruje nimi zwyczajne współczucie i dobroć serca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.