Mumię dinozaura sprzed 110 milionów lat

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Potężne dinozaury rządziły naszą ziemią przez 170 milionów lat. Chociaż era pradawnych gigantów dawno się skończyła, nowe odkrycia skamieniałości wciąż dostarczają nam spektakularnych informacji na temat wieku gigantycznych jaszczurek. Dziś chcielibyśmy otworzyć z Tobą drzwi do dawno minionych dni i przyjrzeć się z bliska niektórym wyjątkowym odkryciom dinozaurów z niedawnej przeszłości!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.