Monitoring uwiecznił zwierzę nie istniejące w naturze

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Czy wiecie ile na naszej planecie żyje żywych stworzeń? Według najnowszych szacunków na Ziemi istnieje około 8,7 mln gatunków. Jednakże większość z nich nie została jeszcze odkryta, opisana i skatalogowana. W mediach od czasu do czasu pojawiają się artykuły o ludziach, którzy natknęli się na nieznane stworzenia. Czy to oznacza, że na Ziemi żyją zwierzęta lądowe, którym udało się ukryć przed ciekawskim wzrokiem człowieka?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.