Moje pieskie życie

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Szwedzka tragikomedia na podstawie powieści Reidara Jönssona, który zdobył nagrodę Złoty Glob, 6 innych nagród i wiele nominacji. Uwaga! To nie jest film dla małych dzieci, ale dla starszej młodzieży. Szwecja, lata 1950. 12-letni Ingemar zmuszony jest spędzić wakacje u wujostwa, ponieważ jego matka jest ciężko chora. U nich poznaje masę ekscentrycznych postaci, przeżywa wiele niespodziewanych przygód, przede wszystkim jednak zdobywa całe mnóstwo życiowych doświadczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.