Moglibyśmy zobaczyć asteroidę, która zabiła dinozaury na rok przed uderzeniem

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jak dinozaury wyginęły? A może w dalszym ciągu żyją? I dlaczego asteroida w ogóle zderzyła się z Ziemią? To tylko kilka z pytań o świat dinozaurów, jakie moglibyśmy zadać. A naukowcy wciąż szukają na nie wszystkie odpowiedzi. Ostatnio jednak odkryli, że asteroidę, która przyczyniła się do wyginięcia dinozaurów, byłaby widoczna w kosmosie na rok przed uderzeniem w Ziemię. Czy dało się temu zjawisku zapobiec? Co dokładnie mogło być widoczne na nocnym niebie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Automat zamienia playery YouTube na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.