Mio, mój Mio

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Bosse jest sierotą – mieszka u wujostwa. Marzy jednak o prawdziwym, ciepłym domu i aby mieć przynajmniej ojca, który by go szczerze kochał. Pewnego dnia zaczyna marzyć, przenosi się do Krainy Dalekiej, której władca jest jego ojcem. Bosse, który teraz ma na imię Mio i jest królewiczem, musi stoczyć walkę z rycerzem Kato, który porywa dzieci i gnębi mieszkańców Krainy Dalekiej…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.