Miniaturowy plac zabaw z masy samoutwardzalnej

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jak pocieszyć lalki? Tak jest, można zrobić dla nich coś super ciekawego! Dobrze się składa, że jesteśmy rzemieślnikami! Tak że dziś zaskoczymy nasze laleczki – zbudujemy dla nich niesamowity plac zabaw. Co na nim będzie? Kolorowe huśtawki! Każdy plac zabaw musi mieć koniki! Siuuuup! Piękna różowa zjeżdżalnia z piłkami, karuzela, różne zabawki, a nawet mała deskorolka dla najbardziej aktywnych! Żeby plac zabaw dawał im jeszcze więcej korzyści, umieścimy na nim obręcz do koszykówki! To świetna zabawa i trening! Wyobraźcie sobie, co jeszcze można zrobić z tej masy! Fajnie, prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.