Dzieci Świata – 7 – Mina, dziecko pustyni

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Na Pustyni w Thar w Indiach, tuż przy granicy z Pakistanem także pracują dzieci. Wśród nich jest 8-letnia Mina, której historia jest bolesna. Dziewczynka ma 8 lat i została porzucona przez rodziców na pustyni. Przygarnęli ją Gypsy (Cyganie) z pustyni Thar, którzy chętnie wykorzystują jej talent. W jaki sposób zarabiają dzieci na słynnej indyjskiej pustyni?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.