Mikołaj z Korei w Ognisku Mokotów

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Świąteczna wizyta przedstawicieli Republiki Korei – w 2019 r. w Ognisku Mokotów – to już tradycja. Szósty raz Ambasador Korei wraz z przedstawicielami firm koreańskich wręczyła dzieciom świąteczne podarunki. Uroczystość uświetnili swoją obecnością Pani Ambasador Sun Mira, Prezydent Warszawy Paweł Rabiej, Dyrektor BPiPS Tomasz Pactwa oraz Dyrektor CWR Jarosław Adamczuk. Reportaż Młodzieżowej Tv.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.