Miasto dla miliona mieszkańców ma powstać na Marsie do 2050 — taki jest plan

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

18 lutego 2021 roku NASA zapisała się w historii dzięki zakończonemu sukcesem lądowaniu łazika Perseverance na Marsie. Cały świat świętował to wydarzenie! Ale wśród niektórych zrodziło to pytanie o to, jaka czeka nas przyszłość. No cóż, Elon Musk ma na to gotową odpowiedź. Wraz z SpaceX chce do 2050 roku wysłać na Marsa MILION osób. Ostatecznie mamy zmienić czerwoną planetę w niebieską i przenieść się tam z Ziemi. Zastanawiacie się w jaki sposób? Oto cały plan!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.