Mężczyzna uratował niedźwiedzia i zostawił go w domu. To właśnie zwierzę zrobiło po wielu latach…

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Urocze zwierzaki sprawiają, że atmosfera w domu jest bardziej przyjazna i ciepła, one pomagają wyciszyć się po dniu pracy i wprowadzają w pogodny nastrój. Do najpopularniejszych zwierząt domowych należą koty i psy. Czasami jednak rodzina postanawia zaprzyjaźnić się ze stworzeniem, które w ogóle nie kojarzy się z domem. Jedni w ten sposób wyrażają zamiłowanie do egzotyki, inni lubią czuć adrenalinę we krwi – w końcu zwierzę może być drapieżnikiem. A takie sąsiedztwo może się czasem skończyć tragicznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.