Mężczyzna ratuje dzikiego konia, a po kilku chwilach dostaje niezwykłe podziękowanie

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Wiele osób wierzy, że tylko człowiek jest w stanie doświadczać i wyrażać głębokie uczucia, a zwierzęta kierują się wyłącznie instynktem. Czasami jednak ma się wrażenie, że nasi mniejsi bracia wcale nie są mniej emocjonalne od ludzi. Bywają nawet bardziej ludzkie, piękniejsze i milsze od człowieka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.