Mężczyzna oswoił pijawkę i nakarmił ją własną krwią

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Chyba każdy człowiek choć raz w życiu zrobił coś dziwnego bądź nawet szalonego, np. był autostopowiczem, latał na paralotni, a może po prostu opuścił ważny wykład, czy wypił skisłe mleko… Fe, nie próbujcie tego. Chodzi o to, że każdy człowiek posiada inne granice. Bohaterowie mojego dzisiejszego materiału to zdumiewający ludzie. Mało kto zdecyduje się zrobić to co oni – i nic w tym dziwnego. Są oni jedyni w swoim rodzaju. Nie ma co zwlekać, poznajcie tych śmiałków lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.