Mężczyzna miał wypadek i wylądował na poboczu, na to przyszedł niedźwiedź i zrobił coś niesamowitego

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Nawet najbardziej bezduszna osoba może się zmienić, pod wpływem odpowiedniego do niej podejścia. Czasami szczera życzliwość i bezinteresowna troska mogą zdziałać cuda. Bohater naszej historii wcale nie był zły. Tylko czasami przejawiał arogancję, ponieważ lubił obnosić się ze swoim bogactwem. Ale to, co mu się raz przydarzyło, na zawsze zmieniło jego stosunek do życia i otaczających go ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.