Metamorfoza

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Karol na swój pierwszy trening przyszedł w wieku 6 lat. Początki jego przygody z capoeirą do łatwych jednak nie należały. Mało rzeczy mu wychodziło, brakowało mu koordynacji i uważności. Na początku sama instruktorka Dominika Rembelska nie widziała w nim potencjału na zawodnika capeiry. Dzięki wytrwałości na treningach Karol rozwinął swoje umiejętności na tyle, że stał się liderem grupy i wzorem dla kolejnych pokoleń capoeiristów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.