Megalodon vs płetwal błękitny: który z nich jest największym morskim olbrzymem?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Megalodon był największym drapieżnikiem, który przemierzał oceany, a płetwal błękitny to największe morskie stworzenie, które dziś żyje na naszej planecie. A co, gdybyśmy porównali te gatunki pod względem wielkości? Kto wygrałby ten pojedynek olbrzymów? Morskie potwory występują w różnych rozmiarach. Ustawmy najstraszniejsze oceaniczne monstra w kolejności od najmniejszego do największego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Automat zamienia playery YouTube na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.