Megalodon kontra gigantyczny prehistoryczny krokodyl. Kto wygra?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Sarkozuch jest krewnym dzisiejszego krokodyla. Żył około 120 milionów lat temu na terenach dzisiejszej Sahary. Nie była ona podówczas pustynią. Świat wyglądał wtedy zupełnie inaczej. Do niedawna, do naszej dyspozycji były jedynie zęby tego prehistorycznego gada. Jednak naukowcy odkryli pewne szczątki, na podstawie których mogli oszacować jego rozmiary. Sarkuś długością dorównywał limuzynie. Miał około 9 metrów długości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.