Maszynista zatrzymał pociąg, gdy zauważył COŚ zakopane w śniegu! Potem stało się coś niesamowitego!

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Dla wielu osób opady śniegu to prawdziwe święto. Są jednak kraje, w których nie da się uświadczyć białego puchu. W takim wypadku można pojechać np. do Austrii, bo pokrywa śnieżna wysoko w górach utrzymuje się nawet przez osiem miesięcy w roku. Znajdują się tam najlepsze ośrodki narciarskie na świecie i można do woli cieszyć oczy śnieżnymi krajobrazami. Śnieg bywa też jednak bardzo niebezpieczny. Lawiny w górach nie są rzadkością. Każdego roku z powodu gwałtownych zejść śniegu ginie ponad 150 osób na całym świecie. Większość ofiar lawin umiera z braku powietrza, obrażeń odniesionych w wyniku przygniecenia olbrzymią masą śniegu lub z wychłodzenia. Ale czy da się przeżyć lawinę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.