Marussia

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Przebywająca w Paryżu była modelka Larysa i jej 6-letnia córka Marusia nie mają własnego domu. Żyją na ulicach, śpią w różnych miejscach – raz przygarnia je rosyjski duchowny, innym razem trafiają do domu opieki społecznej lub 4-gwiazdkowego hotelu. Każdego dnia wędrują bez celu, poznają ludzi, po prostu cieszą się życiem. Wierzą, że nowy dzień przyniesie im coś wspaniałego, co odmieni ich życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.