Marsylia – dzielnica nędzy

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

To historia o gorącym lecie, miłości, zniszczonym życiu, przemocy, bezczynności, zmarnowanej młodości, nadziei… Portret mieszkańców wzgórza Bellevue w Marsylii, biednej dzielnicy Saint-Mauront, jednej z najbiedniejszych dzielnic Europy. Rodziny imigrantów z Maghrebu, Komorów i Zielonego Przylądka żyją tutaj w nędzy. Dziennikarz Philippe Pujol, nagrodzony Prix Albert-Londres w 2014 roku, przenosi nas w intymność ich życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.