Marketing Mesjasza

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Krytyczny film dokumentalny o Jezusie i historii chrześcijaństwa.

1 komentarz

  1. Pierwsze zdanie tego filmu i już kłamstwo – chrześcijan wcale nie jest ponad 2 miliardy… 95% tej sumy to eklezjaści z przewodnictwem katoli… chrześcijanie nie mają nic wspólnego z tymi oczajduszami – ot pierwsze z brzegu: Nauczyciel zakazał hierarchizacji swej wiary i uczynił ją personalistyczną, co oznacza że każdy sam może zwracać siędo Niego, lub do Ojca poprzez Niego ze swymi problemami… przestrzegał też przed kwasem purpuratów wszelakich i kapłańskimi parazytami… no to tylko to sobie porównajcie z tym, co się dzieje… chrześcijanin nie należy do żadnej fałszywej organizacji zatem…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.