Małpy w Zoo ostrzą kamienie, aby wybić nimi szyby i uciec

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Czy kochacie zwierzęta tak samo bardzo, jak my? Zawsze ciekawie się je poznaje, przyjemnie ogląda, a ich śmieszne zdjęcia czy filmy w Internecie to doskonałe źródło dobrego humoru dla każdego. Zwierzęta ciągle nas zadziwiają – na przykład zachowując się niemal jak ludzie. Czasami bywa to nawet niepokojące, ale nie uprzedzajmy faktów. Zobaczcie sami!

https://www.youtube.com/watch?v=f6Y_yEJWyDs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.