Małpy w Zoo ostrzą kamienie, aby wybić nimi szyby i uciec

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Czy kochacie zwierzęta tak samo bardzo, jak my? Zawsze ciekawie się je poznaje, przyjemnie ogląda, a ich śmieszne zdjęcia czy filmy w Internecie to doskonałe źródło dobrego humoru dla każdego. Zwierzęta ciągle nas zadziwiają – na przykład zachowując się niemal jak ludzie. Czasami bywa to nawet niepokojące, ale nie uprzedzajmy faktów. Zobaczcie sami!

https://www.youtube.com/watch?v=f6Y_yEJWyDs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.