Malowanie fascynującego obrazu serwetkami

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Dziś namalujemy obraz serwetkami! Zapomnijcie o pędzlach. Zaskoczy was obraz, który zrobimy za pomocą zwykłych papierowych serwetek! Jako bazę wykorzystamy płótno, które pokryjemy specjalną substancją. Kiedy wyschnie, możemy zacząć tworzyć. Najpierw namalujemy piękne ptasie pióro! Żeby to zrobić, będziemy nakładać kolory w formie zakrzywionych linii i ostrożnie rozcierać farbę mokrymi papierowymi serwetkami. Tak działają nasze czary! Kiedy obraz wyschnie, dodamy ostatnie detale i pokryjemy obraz lakierem, żeby farby nie wyblakły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.