Magiczne pieniądze – Rewolucja Bitcoina

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Film dokumentalny, który bada tajemnicze pochodzenie Bitcoina, jego rolę w społeczeństwie oraz to, jak może on kształtować przyszłość naszego świata. Z globalną niestabilnością finansową w nagłówkach gazet codziennie, coraz więcej ludzi zabiera swoje pieniądze z dala od banków. Czy Bitcoin jest jedyną drogą naprzód? Magiczne pieniądze maluje przyszłość, w której kontrola nad naszymi pieniędzmi jest odbierana globalnym instytucjom i oddawana nam z powrotem. Otwarcie oczu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.