Magiczna gwiazda – 1

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Szczur wodny Archibald odwiedza swojego przyjaciela piżmaka Serafina, który mieszka w norze na brzegu rzeki wraz ze swoją żoną Melanią i dziećmi. Archibald zasiada razem z nimi do kolacji, w czasie której opowiada zasłuchanym przyjaciołom o swojej wyprawie do wielkiego miasta i przygodach, które go tam spotkały. W wielkim mieście, pełnym samochodów i niebezpieczeństw znajduje przyjaciela, szczura Huberta, który znajduje mu „pracę” w magazynie wielkiego supermarketu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.