Magi Nation – 1 – Marzyciel

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Serial kanadyjsko-południowokoreański opowiada o dwóch światach – Ziemi i Moonlands. Z pierwszego świata pochodzi Tony Jones. Jest on zwyczajnym chłopcem. Drugi świat to świat magii. Dawno temu udało się zamknąć Agrama, który teraz próbuje się wydostać ze swojego więzienia. Tony zostaje przeniesiony z Ziemi do Moonlands by położyć kres wrogiemu Agramomi, który tysiące lat temu został wygnany a teraz powraca. Według przepowiedni jest on Marzycielem – człowiekiem, który go pokona. Pomagają mu Edyn i Strag oraz ich senne stworzenia – Furok, Ager i Freep.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.