Łyżwiarz wśród dziewczyn

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Pasją jedenastoletniego Ignacego jest łyżwiarstwo figurowe. W Klubie Łyżwiarstwa Figurowego Lajkonik zaczął trenować dwa lata temu. Późno jak na tę dyscyplinę sportu, ale dzięki intensywnemu treningowi obecnie poziom Ignacego nie odbiega od rówieśników. Dziewczyny z klubu go uwielbiają, nie tylko dlatego, że jest jedynym chłopcem w zespole. W stosunku do koleżanek Ignacy potrafi się zachować jak prawdziwy dżentelmen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.