Łyżwiarstwo figurowe

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Przygoda Klary z łyżwami zaczęła się przypadkiem, dzięki rodzicom, którzy zabrali siedmioletnią wówczas córkę na lodowisko. Dzisiaj dwunastoletnia zawodniczka trenuje wyczynowo w warszawskim klubie MKS Ochota. Klara ma już w dorobku sporo nagród, ale uważa, że największe sukcesy są jeszcze przed nią. Chciałaby związać swoją przyszłość z łyżwiarstwem figurowym, ale nie wyklucza innego, bardziej stabilnego zawodu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.