Lis chciał zjeść bezdomnego kota, ale stało się coś nieprawdopodobnego

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Większość zwierząt jak nikt inny pomaga sobie nawzajem, przyjaźni się i kocha. Utrzymywanie przyjaznych stosunków między zwierzętami nie jest rzadkością. Ludzie uwielbiają patrzeć czy też nagrywać, jak w czasem zabawny bądź wzruszający sposób okazują one sobie uczucia. Najbardziej zadziwia nas, gdy widzimy okazujące sobie sympatie stworzenia, które wydawałoby się, powinny być swoimi naturalnymi wrogami. W dzisiejszym wideo opowiem wam o całkowicie różniących się od siebie gatunkach zwierząt, które mimo to przyjaźnią się i pomagają sobie nawzajem. Znane są również przykłady przyjaźni pomiędzy zwierzętami domowymi i dzikimi, jak choćby kota i lisa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.