Linie lotnicze nie chcą, żebyście oglądali te nagrania

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Obecnie samoloty stały się powszechnym środkiem transportu dla osób ceniących wygodę i czas. Ale nawet ci, którzy latają raz w tygodniu, nie zawsze znają kulisy podniebnych podróży. Jakie tajemnice skrywają przed naiwnymi pasażerami linie lotnicze? Dzisiaj zobaczycie całą garść, uchwyconych kamerą, niewygodnych przypadków, które właściciele linii lotniczych woleliby przemilczeć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.