Lepiej by było, gdyby tego nie robili! Dziwne czyny ludzi uchwycone na kamerze

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Zapewne każdy z nas przynajmniej raz w życiu słyszał stwierdzenie, że mądrzy ludzie uczą się na błędach innych, a głupi na swoich. W tym filmie zaprezentuje wam najdziwniejsze zachowania ludzi, którzy najwyraźniej postanowili zabłysnąć w Internecie, ale coś im nie wyszło. A my w tym czasie zdobędziemy bezcenne doświadczenie i na pewno będziemy wiedzieć, czego za żadne skarby nie robić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.