Legendy z dalekich stron – Poławiacze pereł

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Perły z indonezyjskich Wysp Aru znane są z nieskazitelności i piękna i stanowią najcenniejsze bogactwo naturalne tego regionu. Kojabi jest maleńką wioską na jednej z wysp archipelagu. Od września do listopada mieszkańcy wioski nurkują w poszukiwaniu perłopławów, które sprzedają następnie farmom hodowlanym. Tam pobudza się małże do produkcji pereł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.