Legendy z dalekich stron – Noc srebrnych hełmów

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Leżąca na wschód od Tajwanu wyspa Orchid zamieszkiwana jest przez lud Yami. Legenda głosi, że ich przodkowie przybyli na wyspę nocą przywiedzeni przez tajemniczą rybę. Na brzegu znaleźli kufer pełen srebrnych monet, z których wykuli hełmy. Ich metaliczny blask miał symbolizować srebrną rybę, która pokazała im drogę do wyspy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.