Legendy z dalekich stron – Bractwo spod znaku kobry

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Powiadają, że dawno, dawno temu Sidi Mohammed Bennis wraz z czterdziestoma uczniami przemierzał pustynię. Uczniowie skarżyli się cierpiąc męki głodu, ale ich mistrz milczał. Po kilku dniach zrozpaczony powiedział im, żeby połknęli jad. Zjedli dziesiątki żmij i skorpionów, ale nic im się nie stało, tak potężne było słowo mistrza. Dziś zgodnie z tradycją przodków Marokańczyk Abdallah wyrusza na pustynię w poszukiwaniu żmii piaskowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.