Łapcie tę dziewczynę

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Maddy jest pełną energii dwunastolatką, pasjonującą się górską wspinaczką. Jej najbliższymi przyjaciółmi są Gus i Austin – dwaj chłopcy rywalizujący o jej względy. Ich życie toczy się spokojnie, aż do czasu, kiedy ojciec dziewczynki ulega paraliżowi. Konieczna jest operacja, która kosztuje 250 tysięcy dolarów. Dla rodziny Maddy jest to astronomiczna suma, której nie zdołają zapłacić. Jednak bohaterka postanawia wziąć sprawy we własne ręce i wraz z przyjaciółmi planuje napad na bank, który z pewnością ułatwią jej zdolności do wspinaczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.